Vegas Pool Sharks

Vegas Pool Sharks (S60 3rd) 1.0.7

Zagraj w bilard w telefonie Nokia

Zalety

  • Realistyczne fizyka gry
  • Ułatwienia w celowaniu
  • Dobra grafika 3D

Wady

  • Brak gry dwuosobowej
  • Nie można wygrać z komputerem

Niezły
6

Vegas Pool Sharks to gra w bilard. Jeśli masz ochotę na chwilę relaksu przy zielonym suknie, to mamy coś dla Ciebie. Vegas Pool Sharks to wciągający bilard na telefony Nokia, który zapewni kilka chwil dobrego relaksu.

W Vegas Pool Sharks zagramy w bilard nawet na starszych modelach telefonów Nokia, które obsługują technologię Java. Gra w bilard w Vegas Pool Sharks jest bardzo przyjemna, sterowanie precyzyjne i po chwili treningu całkiem intuicyjne. Gra ułatwia celowanie i podpowiada jedną z najlepszych opcji wbicia bili do łuzy.

Mimo tych wszystkich udogodnień gra nie jest taka łatwa, a to za sprawą komputerowego przeciwnika, który jest zza dobry. Jeśli wbijemy 4 bile jedna za drugą, to komputer zrobi to samo i pomyli się przy piątej bili. Jest to irytujące, ale nie przeszkadza w grze, jeśli postawimy sobie za cel nie wygranie z komputerem, a jak najlepszy własny wynik.

Vegas Pool Sharks to doskonała propozycja dla tych, którzy szukają wciągającej gry zręcznościowej, która zabije nudę w kolejce do dentysty lub na wykładzie.

Najczęściej pobierane Sportowe na symbian

Więcej
Vegas Pool Sharks

Download

Vegas Pool Sharks (S60 3rd) 1.0.7

Opinie użytkowników o Vegas Pool Sharks