Vegas Pool Sharks

Vegas Pool Sharks (S60 3rd) 1.0.7

Zagraj w bilard w telefonie Nokia

Vegas Pool Sharks to gra w bilard. Jeśli masz ochotę na chwilę relaksu przy zielonym suknie, to mamy coś dla Ciebie. Vegas Pool Sharks to wciągający bilard na telefony Nokia, który zapewni kilka chwil dobrego relaksu. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Realistyczne fizyka gry
  • Ułatwienia w celowaniu
  • Dobra grafika 3D

Wady

  • Brak gry dwuosobowej
  • Nie można wygrać z komputerem

Niezły
6

Vegas Pool Sharks to gra w bilard. Jeśli masz ochotę na chwilę relaksu przy zielonym suknie, to mamy coś dla Ciebie. Vegas Pool Sharks to wciągający bilard na telefony Nokia, który zapewni kilka chwil dobrego relaksu.

W Vegas Pool Sharks zagramy w bilard nawet na starszych modelach telefonów Nokia, które obsługują technologię Java. Gra w bilard w Vegas Pool Sharks jest bardzo przyjemna, sterowanie precyzyjne i po chwili treningu całkiem intuicyjne. Gra ułatwia celowanie i podpowiada jedną z najlepszych opcji wbicia bili do łuzy.

Mimo tych wszystkich udogodnień gra nie jest taka łatwa, a to za sprawą komputerowego przeciwnika, który jest zza dobry. Jeśli wbijemy 4 bile jedna za drugą, to komputer zrobi to samo i pomyli się przy piątej bili. Jest to irytujące, ale nie przeszkadza w grze, jeśli postawimy sobie za cel nie wygranie z komputerem, a jak najlepszy własny wynik.

Vegas Pool Sharks to doskonała propozycja dla tych, którzy szukają wciągającej gry zręcznościowej, która zabije nudę w kolejce do dentysty lub na wykładzie.

Vegas Pool Sharks

Download

Vegas Pool Sharks (S60 3rd) 1.0.7